HAKKIMIZDA

Sektörünün Lideri
Ege Grup Elektrik

Ege Elektrik 1990 yılında Soma - Manisa'da Cemal Çetin Şener tarafından kurularak ticaret hayatına başlamıştır. Mütevazi adımlarla ticaret alanını her geçen gün genişleten firmamız kurucusunun geniş ufku ve enerjisiyle 2000'li yıllara gelindiğin de soma ve çevresinde sektörün lider firması olmuştur.

2010 yılında firma yapısı genişletilerek oğlu Emre Şener ile birlikte Ege Grup Sanayi Ticaret Ltd. Şti. adı altında kurumsallaşmaya yönelik ilk adımlarını atmıştır. Kuruluşundan günümüze geçen 32 yılda kaliteli ürün satmayı ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bugün soma da sektörünün lider firmalarından bir tanesi olmuştur. Elektrik tesisat, kablo çeşitleri, armatür çeşitleri, sensör sistemleri, şalt malzemeleri, ampul, anahtar priz, trafo, avize, led ürün grupları başta olmak üzere ABB, ACK, AKSA JENERATÖR, ALİMAR, AUDİO, CATA, ELBİ, EMAS, LEGRAND, OVİVO, PELSAN, PHİLİPS, VİKO, PANASONİC, SCHNEİDER, SİEMENS, HES KABLO gibi yerli ve global yüzlerce markanın satışını gerçekleştirmekteyiz.

Ege Grup Elektrik olarak elektrik tesisat, taahhüt, elektrik malzemeleri satışı ana iş kolumuz olmakla birlikte inşaat, giyim mağazacılığı ve otomotiv sektörlerinde de uzman kadromuz ile profesyonel hizmetler sunmaktayız.